CLIMAT s.r.o.

                SK | CZ | EN
O SPOLOČNOSTI KONTAKT AKCIE ODPAROVACIE
CHLADIČE
SEELEY
INTERNATIONAL
AIREDALE ACTIONCLIMA REKUPERÁTORY
REGENERÁTORY

Priame odparovacie chladiče Nepriame odparovacie chladiče

Breezair konštruuje a vyrába od roku 1972

Breezair je značka Seeley International, ktorá začala ako Seeley Brothers v roku 1972, založená Frankom Seeleyom a jeho rodinou. Ešte dnes je rodina Seeleyovcov výhradným vlastníkom a ich podnikateľské a novátorské znalosti boli rozšírené o profesionálny tím manažmentu. Dnes je Seeley International svetový líder ako vo výrobe, tak aj vo vývoji technológie odparovacieho chladenia a pokračuje vo veľkých investíciách na udržanie prvenstva vo výrobe. V Európe má spoločnosť nový odbyt a distribučnú sieť, ktorá spravuje celý región. Obchodné zastúpenia a servisné organizácie sú vo väčšine krajín podporované korporatívnym predajom, marketingovým tímom, distribútormi, dodávateľmi a montérmi.

Breezair odparovací chladiaci systém


Veľké priestory

Veľké priestory
Otvorený priestor

Otvorený priestor
Dočasné inštalácie

Dočasné inštalácie

Inovatívne najmodernejšie technológie

To, čím Breezair vyčnieva nad ostatnými a čo z neho robí svetovú jednotku odparovacích klimatizačných systémov, sú investície do vývoja vlastností ďalšej generácie. Za viac ako 30 rokov sa Breezair stal synonymom riadenia progresívnej technológie, inovačného designu a dokonalého chladenia.

Nechajme prírodu pracovať

Nechajme prírodu pracovaťKrása odparovacieho chladenia je v jeho jednoduchosti. Je to proces, ktorý je využívaný už stovky rokov. Arabi vešajú mokré prikrývky do vstupov svojich stanov a Gréci umiestňujú do okien hlinené džbány naplnené vodou. Tento prírodný proces nastáva všade tam, kde prichádza do styku voda a horúci vzduch. Pri prírodnom odparovaní, ktoré absorbuje teplo, sa horúci vzduch schladí o niekoľko stupňov.

Ako odparovací chladič funguje

Každý chladič Breezair obsahuje veľké chladiace panely a pri pracovnom cykle sú tieto panely trvalo udržiavané vlhké. Horúci vzduch je nasávaný dovnútra chladiča Breezair tichým, silným, odstredivým ventilátorom. Vzduch prechádza vodou zvlhčenými panelmi a voda absorbuje časť tepla prirodzeným odparovacím procesom. Výsledkom je chladný a čerstvý vánok.

Inteligentný výber

Odparovacie chladenie je obvykle využiteľné pri chladení veľkých priestorov. A Breezair systém spotrebuje až o 80 % menej energie, ako bežné klimatizačné systémy. Dvere a okná môžu byť otvorené, bez úbytku chladiaceho výkonu. Vzduch je 100% čerstvý, bez rizika obiehajúcich výparov, baktérií, alebo zápachov a čo je dôležité, keď stúpa vonkajšia teplota, viac chladu ide dovnútra – základná výhoda odparovacieho procesu. Pokiaľ potrebujete chladiť len malý priestor vo vnútri veľkého, v tom prípade odparovacie chladenie poskytuje účinnú možnosť – lokálne chladenie. Chladivý obal a rýchly vzduch môže byť poskytnutý určitému miestu bez ohľadu na podmienky okolia.

Kompletný sortiment nájdete na www.seeleyinternational.com. V prípade Vášho záujmu Vám podrobnejšie informácie a ceny poskytneme na požiadanie.

návrat na začiatok | pridať medzi obľúbené | vytlačiť stránku | napíšte nám